Pristatymas

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Užsakymus pristatome visoje Lietuvos teritorijoje.

 

Omniva

3,99€

OMNIVA PAŠTOMATAI
Užsakytos prekes pristatomos į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą. Siuntas galima atsiimti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, įskaitant ir šventines dienas. Omniva paštomatai įrengti 90-tyje Lietuvos miestų ir miestelių, iš viso yra apie 300 terminalų. Pasitikrinti, ar Jūsų mieste yra Omniva paštomatas, galite ČIA

Jūsų siunta per 1 - 2 darbo dienas bus pristatyta į bet kurį Omniva paštomatą. Siuntą atsiimti reikia per 7 dienas nuo jos pristatymo momento.
 

DPD

nuo 4,92€*

DPD
Užsakytos prekės pristatomos tiesiai Jums į namus arba darbovietę. Pasirinkus šį pristatymo būdą, labai svarbu nurodyti tikslų savo adresą bei telefono numerį, kuriuo kurjeris galetų su Jumis susisiekti ir suderinti tikslų siuntos pristatymo laiką. Pateikdami užsakymą, nurodykite tokį adresą, kuriuo siuntą galėsite priimti darbo dieną darbo laiku (daugmaž 8-15 val.).

*Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio. Minimalus mokestis 4,92€ už siunta kurios svoris 1-2kg. Pirkinių krepšelyje automatiškai apskaičiuojamas bendras užsakymo svoris ir pateikiamas atitinkamas mokestis.

 

Tavonoras parduotuvėje

0,00€

Atsiėmimas parduotuvėje
Užsakytas prekes visiškai nemokamai galite atsiimti Tavonoras parduotuvėje: Prekybos miestelis "Urmas" vakarinė galerija II salė 4 vieta, Pramonės pr. 16, Kaunas. Kai užsakymas parduotuvėje paruošiamas atsiėmimui, Jūs apie tai esate informuojamas el. laišku arba telefonu. Užsakymą galima atsiimti Jums patogiu metu parduotuvės darbo valandomis. Atsiimant užsakymą, pardavėjai reikia pasakyti pavardę, kuria buvo pateiktas užsakymas, arba užsakymo numerį.

Rašyk
Skambink